Vispārējie noteikumi Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi). 
Distances līgums  
Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: 
Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam. 
Piegādes un samaksas kārtība 
Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. 
Pārdevējs nodrošina preču izsūtīšanu 10 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju, bet var gadīties, kad kāda iemesla dēļ preču izsūtīšanas laiks ir garāks. Mēs darīsim visu iespējamo, lai Jūs pēc iespējas ātrāk saņemtu savu pasūtījumu. 
Atteikuma tiesības un preču atgriešana 
Pircējam ir tiesības atteikties no preces 30 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atgriešanas pieprasījuma vēstuli uz e-pastu info@treelandkids.com.  

Lai nodrošinātu preces atgriešanu, mums ir nepieciešams pirkuma apstiprinājuma dokuments un maksājuma apliecinājums. 

Lai varētu saņemt atmaksu, prece nedrīkst būt izmantota un tai jābūt tādā pašā stāvoklī, kā to saņēmāt. Prece jāatgriež oriģinālajā iepakojumā. 

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atgriezt preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam,sedz Pircējs. 


Mēs nepiedāvājam naudas atmaksu vai apmaiņu precēm ar pielāgotu dizainu, piemēram personalizētām precēm. 
Datu apstrāde 
Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka uz viņa norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.